• Uw partner op het gebied van vastgoed
  • Uw partner op het gebied van vastgoed
  • Uw partner op het gebied van vastgoed
  • Uw partner op het gebied van vastgoed

Nieuw gezicht: Franciska Schillemans

De portefeuille VvE management van Curo Vastgoed neemt toe en dus was uitbreiding van ons team hard nodig. We zijn daarin geslaagd en hebben sinds januari jl. Franciska Schillenmans aan ons team kunnen toevoegen. Franciska werkt al sinds 2002 in het VvE-beheer. In die afgelopen jaren heeft Franciska als VvE-beheerder en VvE-manager bij verschillende beheerkantoren gewerkt waar ze de finesses leerde in financieel beheer, administratief beheer en het management van VvE’s. Al deze ervaring wordt nu voor onze klanten ingezet. Heeft u een vraag over een nieuw op te zetten of bestaande VvE? Schroom dan niet om contact op te nemen met Franciska, zij is bereikbaar op: 0573 - 46 00 27.